DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: GRH Polska
  • Kontakt: Natalia
  • Telefon: 573179838
  • Język obcy: francuski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Hej! Jeśli tu jesteś to znaczy, ze szukasz pracy, a może to ja szukam właśnie Ciebie!

Sprawdź ofertę i przekonaj się sam/sama

Stanowisko: Operator CNC

Miejscowość: Parthenay (Francja)

Oferujemy:

·       Pracę na podstawie kontraktu francuskiego – bezpośrednio z francuską firmą

·       Przyjazne godziny pracy w systemie 2 zmianowym (5:00-13:00/13:00-21:00)

·       Wynagrodzenie: jeśli jesteś osobą początkującą – 1700 euro brutto na start, dla osób z doświadczeniem – możliwość negocjacji stawki

·       Premię zmianową

·       Dodatek w postaci diety (od poniedziałku do czwartku)

·       Premię roczną w wysokości 1400 euro brutto

·       Premię 800 euro brutto - po przepracowanych pełnych 6 miesiącach

·       Pracę w wymiarze 35 godzin tygodniowo

·       Za każdą przepracowaną godzinę nadliczbową  +25% dodatku godzinowego

·       Zagwarantowane darmowe zakwaterowanie przez pierwsze dwa miesiące

·       Przyuczenie na stanowisku

Obowiązki:

·       Obsługa maszyn CNC – 4 i 5 osiowych

·       Realizacja założonego planu produkcyjnego

·       Kontrola wyrobów za pomocą narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka, mikrometr

 Kogo szukamy?

·       Osób, które mają doświadczenie w operowaniu CNC (nawet podstawowe) i znają język francuski w stopniu podstawowej komunikacji

·       Osób, które nie mają doświadczenia w CNC, ale ZNAJĄ JĘZYK FRANCUSKI w stopniu zaawansowanym i są na tyle ambitne, aby przeszkolić się w zbieraniu doświadczenia

Skontaktuj się poprzez maila: [email protected], zadzwoń pod numer: 573-179-838 lub aplikuj poprzez link: https://grhpolska.recruitify.ai/job/a377b127-14bd-42d3-a94f-d08678b5cbd5?sourceId=781

A więc… Do usłyszenia na rozmowie