DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 30 000-36 000 EUR/rok
  • Firma: GRH Polska
  • Kontakt: GRH Polska
  • Telefon: +48501012404
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży lotniczej poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Mechanik Silników Lotniczych

Miejsce pracy: okolice Paryża, Francja

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzenie demontażu i montażu silników, modułów i części zamiennych
  • Ewaluacja stanu technicznego silników
  • Czytanie dokumentacji oraz rysunków technicznych
  • Wykonywanie obsługi technicznej (naprawianie, serwisowanie i konserwacja) silników lotniczych oraz ich modułów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Doświadczenie w branży lotniczej na podobnym stanowisku
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Wykształcenie min. średnie (techniczne)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zasadach francuskich - CDD
  • Wynagrodzenie roczne: 35000 - 40000 € brutto
  • Proces onboardingowy i wdrożeniowy
  • Dodatki finansowe: premia zespołowa + premia energetyczna
  • Zwrot kosztów podróży do Francji i z Francji
  • Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez firmę na pierwszy miesiąc, następnie pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Pracę zmianową: 2x8h - cotygodniowa rotacja

Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca, zachęcamy do przesłania CV!