DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 11 800-13 000 PLN/m-c
  • Firma: Ipf medical 2 Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Khoury
  • Telefon: 503 090 703
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Fizjoterapeuta
Posiadasz dyplom fizjoterapeuty oraz 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów (lub doświadczenie zawodowe) i jesteś chętny podjąć naukę języka francuskiego? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do pięknej, słonecznej Francji!

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy IPF MEDICAL, która już od 2015 roku organizuje pracę we Francji dla polskich fizjoterapeutów. Kompleksowo przygotowujemy naszych kandydatów do wyjazdu: pomagamy uzyskać nostryfikację dyplomu oraz przygotowujemy językowo na naszych kursach języka francuskiego online z lektorem. Cały proces przygotowania do wyjazdu trwa około 5-6 miesięcy, odbywa się online i jest bezpłatny dla naszych kandydatów. Nie pobieramy także prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o prace podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji, ośrodki opieki średnio i długo terminowej oraz sanatoria i domy seniora. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla sieci placówek termalnych usytuowanych w południowych regionach Francji, na sezon 2023.

Miejsce pracy: południowe regiony Francji: Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Oksytania, Nowa Akwitania

PRACA W TERMACH - ZADANIA
- Termy specjalizują się w leczeniu pacjentów ze schorzeniami reumatycznymi, zwyrodnieniami stawów, artrozą, rwą kulszową, nerwobólami, fibromialgią i chronicznymi bólami.
- Zakres zadań: wykonywanie masaży na sucho i masaży pod natryskiem z wodą termalną, prowadzenie ćwiczeń w basenie oraz rehabilitacja oddechowa.
- Czas pracy: praca na pełen etat (35h/tydzień) od poniedziałku do soboty. W zależności od placówki termalnej praca może być wykonywana w systemie jednozmianowym lub dwuzmianowym (zmiana poranna lub popołudniowa).
- Możliwość pracy w ramach dodatkowo płatnych nadgodzin.
- Praca w zespole: w zależności od wielkości placówki termalnej zespoły liczą od 5 do 25 osób (fizjoterapeuci, hydroterapeuci, pielęgniarki).

OFERUJEMY:
- Legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy i francuskie ubezpieczenie społeczne.
- Wynagrodzenie w zależności od placówki: ok. 2450 – 2700 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11800 – 13000 zł brutto/miesiąc)
- Bezpłatne zakwaterowanie na terenie placówki termalnej.
- Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:
- Wykształcenie kierunkowe: magister fizjoterapii i min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Samodzielność i odpowiedzialność.
- Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:
- Dodatkowych kursów.
- Doświadczenia zawodowego.
- Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prześlij swoje CV na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Potrzebujesz więcej szczegółowych informacji?
Zapraszamy do kontaktu:

tel. 503 090 703 [email protected]
tel. 518 739 571 [email protected]

Ipf medical 2 Sp. z o.o.
ul. Piekary 7
610823 Poznań