DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IPF GROUP S.A.
  • Kontakt: Adrian Wojciechowski
  • Telefon: 512737922
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Stanowisko: Hydraulik

Miejsce pracy: Francja okolice Courchevel
Praca w firmie zajmującej się montażem instalacji grzewczych i sanitarnych w nowych budynkach mieszkalnych

Zakres obowiązków:

  • montaż mat grzewczych, grzejników, instalacja sanitarna
  • montaż kotłów, zbiorników ciepłej wody
  • instalacja kanałów wentylacyjnych
  • biały montaż
  • lutowanie i spawanie acetylenowo-tlenowe

Wymagania:

2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność lutowania i spawania palnikiem acetylenem
dobra znajomość rysunku technicznego
mile widziana znajomość j. francuskiego (jedna osoba na 6 pracowników)
dobry stan zdrowia
prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Umowa francuska (niezależność od windykacji komorniczej w Polsce)
  • Wypłacony dodatek w € za pełnienie funkcji kierowcy na projekcie
  • Praca na naszym projekcie daje Tobie możliwość pobierania francuskiej emerytury
  • Dni świąteczne wolne od pracy masz u nas płatne
  • Możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • Atrakcyjny program lojalnościowy
  • Wypłacony dodatek w € za rolę frankofona na projekcie
  • Bezpłatne szkolenia zawodowe
  • Zapewnione nadgodziny liczone od 36h/tydz.
  • 100€ premii za polecenie pracownika
  • Pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów: Infolinia czynna codzienne do 22:00