DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: GRH Polska
  • Kontakt: Magda
  • Telefon: 789365553
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Alpy francuskie
  • Państwo: Francja
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko:

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH

Rozpoczęcie pracy od zaraz

Lokalizacja – Alpy Francuskie

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Gwarantujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • Ubezpieczenie gwarantujące bezpłatną opiekę medyczną
  • Wszelkie niezbędne materiały, narzędzia i bezpłatny dojazd do pracy
  • Nadgodziny rozliczane wg. prawa francuskiego
  • Wsparcie w dopełnieniu dokumentacji związanej z zatrudnieniem
  • Częściowy zwrot kosztów podróży
  • Dofinansowanie do zakupu odzieży roboczej
  • System poleceń pracowników – dodatkowy bonus za każdego poleconego pracownika, który dołączy do naszego zespołu

Zakres obowiązków:

·         Montaż płyt kartonowo-gipsowych

·         Montaż sufitów podwieszanych

·         Montaż ścianek działowych

·         Montaż tzw. plastrów miodu

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

Nr tel. – 789 365 553