DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 8 000-11 000 PLN/m-c
  • Firma: Jobs Plus
  • Kontakt: Jobs Plus
  • Telefon: +48519474103
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rzeźnik

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia i od 15 lat rekrutujemy ludzi dla ludzi – budowanie partnerskich relacji z kandydatami stanowi dla nas klucz do sukcesu.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko rzeźnika.

Rzeźnik

Miejsce pracy: Francja – Zegerscappel

Zakres obowiązków:

  • ubój oraz rozbiór zwierząt: wołowina (60%) i wieprzowina (40%)
  • przygotowywanie, obróbka i filetowanie mięsa
  • ważenie, odtłuszczanie i klasyfikacja tusz
  • utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w rzeźni (szczególnie rozbiór)
  • gotowość do pracy przy uboju
  • umiejętność obsługi maszyn do krojenia mięsa
  • znajomość typów mięs, technik cięcia i odtłuszczania mięsa
  • znajomość procedur oczyszczania, dezynfekcji mięsa oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy HACCP
  • znajomość języka francuskiego – mile widziana

Oferta:

  • legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
  • francuski pełen etat – 35h plus nadgodziny
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia po okresie próbnym
  • zarobki ok. 8-11 tysięcy złotych netto - stawka podstawowa: 10,90 euro brutto + dodatki
  • dodatek 10% od wynagrodzenia za wykonanie misji
  • wypłacany ekwiwalent za urlop
  • dodatkowo płatne nadgodziny – wg przepisów francuskich (pow. 35h +25% stawki godzinowej, pow. 43h +50% s.g.)
  • mały zakład rzeźniczy – przerób na poziomie ok. 25 krów, 200 świń
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – 2,3-os. pokoje, dostępna lodówka, kuchenka, pralka, bezpłatne Wi-Fi
  • mała odległość miejsca zakwaterowania od miejsca pracy
  • PRACA OD ZARAZ - elastyczność z naszej strony w zakresie ustalenia terminu wyjazdu do pracy
  • sprawny i prosty proces rekrutacji drogą elektroniczną – formalności załatwione nawet w 2 dni!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje zgłoszenie za pomocą poniższego linku aplikacyjnego (nie zapomnij o zaznaczeniu odpowiedniej zgody/zgód):

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Masz pytania, wolisz najpierw porozmawiać? Zadzwoń/napisz: 519 474 103 / [email protected]

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.