DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 13-14 EUR/h
  • Firma: Ecojob Sp. z o.o
  • Kontakt: Natalia
  • Telefon: +48605551306
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik fizyczny

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier, praca we Francji.

Stanowisko pracy:

Pracownik fizyczny - praca magazynowa, praca we Francji.

Dla naszego Klienta poszukujemy 4 osób do pracy na magazynie w tartaku we Francji.

Twój zakres obowiązków:

  • sortowanie i układanie desek oraz krokwi: klasyfikacja według gatunku, rozmiaru i długości różnorodnych produktów tartacznych,
  • zachowanie czystości i regularne sprzątanie obszaru roboczego,
  •  zbieranie resztek materiałów do recyklingu lub odpowiedniej utylizacji,
  • okazjonalne wykorzystanie piły łańcuchowej,
  • wiązanie stosu produktów po zakończeniu pracy.

Nasze wymagania:

  • doświadczenia jako pracownik fizyczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na czas określony,
  • stawka godzinowa: 12,98€ brutto (11,80€ podstawy +10% ekwiwalentu urlopowego),
  • dodatek +10% końca misji wypłacanego na zakończenie kontraktu,
  • płatne nadgodziny +25% i +50% podstawowej stawki,
  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania,
  • zapewniamy i pokrywamy koszt transportu na kontrakt i z powrotem.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.