DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 200-3 500 EUR/m-c
  • Firma: GRH Polska
  • Kontakt: GRH Polska
  • Telefon: +48501012404
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Saint Nazaire
  • Państwo: Francja
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
Firma GRH Polska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter Lotniczy

Miejsce pracy: Saint-Nazaire, Francja

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy przy częściach komponentów kompozytowych
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność, dbanie o jakość wykonywanej pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy komponentach kompozytowych części samolotów
  • Montaż części i podzespołów, wiercenie, zatapianie
  • Zastosowanie technik łączenia, nitowania, wkręcania
  • Nakładanie materiałów uszczelniających/szpachlowanie
  • Zgłaszanie wszelkich wad liderowi zespołu
  • Przestrzeganie zasad BHP

OFERUJEMY:

  • Pracę na kontrakcie francuskim podpisywanym na okres 4/6 miesięcy
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy w firmie posiadającej 30 oddziałów na terenie całego świata, działającej w branży m.in. lotniczej, obronnej, energetycznej czy motoryzacyjnej
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Stawkę podstawową 13€ brutto/h + 2 premie 10% = 15,73 € brutto/h
  • Nadgodziny (powyżej 35h w tygodniu) = stawka od 19,60 € brutto/h
  • Premię zmianową wynoszącą 8,50 € netto za dzień
  • Dietę wraz z dodatkiem mieszkaniowym wynoszącą 80€ netto/dzień = 2400 € netto miesięcznie
  • Samochód służbowy oraz kartę paliwową zapewnione przez Klienta
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (wgląd do warunków przed wyjazdem do Francji)
  • Pomoc w wyrobieniu carte vitale i pełny pakiet ubezpieczeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.