DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Globale Ressource Humaine
  • Kontakt: Gabriela Błoniarz
  • Telefon: 503 422 268
  • Język obcy: francuski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów.

Mechanik maszyn rolniczych – FRANCJA

Miejsce pracy: Francja
stawka 12 euro/h

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?
-stawka godzinowa 12 euro brutto /h
-możliwość pracy w nadgodzinach – płatne według francuskiego prawa
-gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ ze składkami od średniej krajowej,
-darmowe zakwaterowanie
-zapewniamy PŁATNY URLOP lub WYPŁACAMY EKWIWALENT +10% do    wynagrodzenia – Ty decydujesz co chcesz otrzymać.
-otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

 OPIS STANOWISKA:
-naprawa, serwis i konserwacja maszyn rolniczych,
-bieżąca konserwacja.

 WYMAGANIA:
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-znajomość języka francuskiego: min poziom komunikatywny.

Zadzwoń po szczegóły
Monika: 502 305 151
Gabriela: 518 673 665

Do aplikacji proszę dołączyć klauzule:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez
GRH Polska Sp. z o.o. oraz Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Laurowa 2 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.