DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IPF Group S.A.
  • Kontakt: Paulina Mikołajewska
  • Telefon: 786865099
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Cieśla szalunkowy

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Francja, okolice Reims

Zakres obowiązków:

- przygotowanie ścian i podłóg,

- sprawdzanie materiałów,

- montaż szalunku i deskowania metalowego,

- praca na budowie.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- gotowość do podjęcia pracy za granicą,

- mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową),

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- premia dzienna 16,17 € za dzień roboczy,

- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)

- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)

- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce

- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

- pracę w polskim zespole

- zorganizowany transport i zakwaterowanie

- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy

- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

- wsparcie polskiego koordynatora

- 100 € premii za polecenie pracownika