• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Power Jobs Sp. z o.o.
  • Kontakt: Power Jobs
  • Telefon: 737 477 228
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: REGION: BRETANIA
  • Państwo: Francja

Powerjobs – agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Cieśla Szalunkowy

LOKALIZACJA: FRANCJA

ROZPOCZĘCIE PRACY: SIERPIEŃ

OPIS STANOWISKA PRACY:

praca na budowie

wykonywanie ścian, stropów , schodów, słupów itp. za pomocą systemów  szalunkowych

praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA, SATECO

WYMAGANIA:

udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla

doświadczenie na jednym z wymienionych systemów szalunkowych: SATECO, PERI,DOKA

mile widziany własny samochód

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie na cały rok 2017/ 2018 projekty długoterminowe

wynagrodzenie około 1750 euro netto tj. około 11,18 euro netto/godzina

dla osób z j. francuskim, dodatek 100 euro netto/miesiąc

zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro

zapewnione i opłacone zakwaterowanie

składki od średniej krajowej

zapewniona odzież robocza

KONTAKT:

[email protected]

Tel.: 735 993 322 lub 32 292 13 09

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."