DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11 000-11 740 PLN/m-c
  • Firma: IPF Medical
  • Kontakt: Malwina Jeziorska
  • Telefon: 539 012 933
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Państwo: Francja
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Fizjoterapeuta
Jesteś fizjoterapeutą? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicą? Poznaj IPF Medical! Jesteśmy agencją specjalizującą się w w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Współpracujemy z ponad 100 publicznymi i prywatnymi placówkami na terenie całej Francji.
Zapewniamy nie tylko legalne zatrudnienie za granicą, ale także pomoc w uzyskaniu nostryfikacji dyplomu oraz w nauce języka!
To nic, że nie znasz francuskiego - dla naszych kandydatów oferujemy bezpłatne kursy językowe!

Aktualnie, posiadamy ciekawą ofertę pracy dla Fizjoterapeuty w placówce termalnej, położonej w południowo zachodniej części Francji:

Miejsce pracy: Termy - Francja, region Nowa Akwitania, departament Landy (40)

OPIS STANOWISKA:

Opieka nad pacjentami reumatologicznymi, z niewydolnością lub zapaleniem żył, reumatoidalnym zapaleniem stawów, artrozą, fibromialgią, bliznami, drętwieniem kończyn, lub skurczami.
Zakres obowiązków obejmuje m. in. wykonywanie zabiegów z zakresu hydroterapii i balneoterapii (masaż wirowy, bicze wodne, gimnastyka w basenie, kąpiele lecznicze) oraz rehabilitację pacjentów w wodzie.
Praca w pełnym wymiarze godzin – 35 godzin tygodniowo.

OFERUJEMY:

Umowę na czas określony (tzw. CDD) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
Wynagrodzenie w wysokości ok. 2502 € brutto miesięcznie, czyli ok. 11 740 zł brutto miesięcznie.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres maksymalnie 3 miesięcy. Później, Ipf medical pomaga w znalezieniu zakwaterowania.
Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
Zwrot kosztów podróży do Francji do 100 €.
Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGAMY:

Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
Umiejętność pracy w zespole.
Samodzielność i odpowiedzialność.
Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

Dodatkowych kursów.
Doświadczenia zawodowego.
Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail [email protected].

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą". ”.

Znajdź nas na naszej stronie internetowej https://ipfmedical.pl/, lub na facebook.com/ipfmedicalpl/.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933, lub (61) 222 37 28.

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań