DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: IPF Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: Iga Bębas
  • Telefon: 571 445 379
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poilley
  • Państwo: Francja
Zakres obowiązków
  • rwanie pieczarek
  • praca na wysokości około 4m
  • obsługa winda
  • inne prace przy produkcji
Wymagania
  • doświadczenie przy zbieraniu pieczarek - warunek konieczny
  • dobra kondycja fizyczna - praca w szybkim tempie
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
  • po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
  • zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • 100 € premii za polecenie pracownika