PRACA NA PRODUKCJI WE FRANCJI! OD ZARAZ!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10-12 EUR/h
  • Firma: IPF Group S.A.
  • Kontakt: Adrian Wojciechowski
  • Telefon: 504402991
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

PRACA WE FRANCJI !

Dla naszego Klienta, jednego z największych w Europie producentów naczep chłodniczych, posiadającego filie w 38 krajach (również w Polsce) oraz sieć ponad 300 partnerów handlowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI we Francji! (okolice Paryża)

OBOWIĄZKI:

- praca w rozlewni koniaku

- etykietowanie koniaku

- pakowanie produktów

- praca przy linii produkcyjnej

WYMAGANIA:

-doświadczenie na linii produkcyjnej

-sprawność

-chęć wyjazdu i zarobku

OFERUJEMY

-Umowę o pracę francuską ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne, umowa liczy się do stażu pracy)

-Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy + płatne więcej nadgodziny (około 6 dodatków do pensji co miesiąc)

-Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)

-Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)

-Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce

-Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

-Pracę w polskim zespole

-Zorganizowany transport i zakwaterowanie

-Bezpłatny i zorganizowane dojazdy do pracy

-Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

-Wsparcie polskiego koordynatora

-100 € premii za polecenie pracownika

W celu aplikowania na stanowisko proszę wysłać CV na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numer telefonu: 504-402-991

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI W CV!!!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.”