DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: INTERIMAX
  • Kontakt: INTERIMAX
  • Telefon: 697800757
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Dla naszeglo Klienta poszukujemy obecnie kandydatów do stworzenia terenów zielonych wokół nowych osiedli mieszkaniowych.

Branża: Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
Kraj: Francja
Region / województwo: Ile-de- France
Miejsce pracy / miejscowość: Paryż i okolice

Zadania:

  •         prace murarskie (małe nawierzchnie): ścieżki, krawędzie trawników, ściany ogrodowe, betonowe alejki ogrodowe
  •         sadzenie drzew, krzewów i klombów
  •         formowanie roślin, cięcie żywopłotów, krzewów i roślin owocowych, pielenie
  •         praca fizyczna

Oferujemy:

  •         francuską umowę o pracę tymczasową
  •         stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  •         pracę w nadgodzinach płatną +25% do stawki
  •         możliwość otrzymania zaliczki
  •         zakwaterowanie
  •         zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  •         pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:

  •         doświadczenie przy w/w czynnościach
  •         dbanie o estetykę wykonania
  •         znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  •         komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/pracownik-terenow-zieleni-pracownik-fizyczny/

Przyjmuję do wiadomości, że:

1.     Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.

2.     Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

3.     Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych  usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4.     Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5.     Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

6.     Podanie danych jest dobrowolne.