DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IPF Group S.A.
  • Kontakt: Paulina
  • Telefon: 517 878 643
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

MONTER RUROCIĄGÓW WENTYLACYJNYCH

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Francja, okolice Paryża

Zakres obowiązków:

-czytanie rysunku technicznego

-prace związane z montowaniem ogrzewania, kanalizacji, systemów chłodzących, systemów hydraulicznych

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku!

- gotowość do podjęcia pracy za granicą

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)

- atrakcyjne wynagrodzenie

- premia dzienna 10€ za dzień kalendarzowy

- pracę w polskim zespole

- zorganizowany transport i zakwaterowanie

- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy

- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

- wsparcie polskiego koordynatora

- 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail [email protected]

Kontakt telefoniczny: Paulina 517 878 643

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem: