DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: GRH
  • Kontakt: Agnieszka Milczanowska
  • Telefon: 502305151
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Maroilles
  • Państwo: Francja
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC
Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

Operator frezarki CNC

Miejsce pracy: północna Francja, Maroilles region Hauts-de-France

Oferujemy:

· francuską umowę o pracę tymczasową – składki oraz podatki odprowadzane we Francji

· stawkę 13 euro/h oraz dietę i dodatki

· dopłatę do kosztów zakwaterowania oraz zwrot kosztów podróży

· zwrot kosztów dojazdu do pracy

· wymiar czasu pracy: 39h tygodniowo

· zakwaterowanie blisko miejsca pracy, w pełni wyposażone mieszkania z wspólną kuchnią oraz łazienką, pokoje 2 osobowe - koszt zakwaterowania opłaca firma

· wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz zdalny system rekrutacji - umowę otrzymujesz już przed rozpoczęciem pracy

Twoje obowiązki:

·obsługa maszyn 5 osiowych lub frezarek sterowanych numerycznie

· wstępne programowanie maszyn w kodzie FANUC

· regulacja narzędzi do pozycjonowania

· kontrola części obrabianych z materiałów takich jak: stal nierdzewna, stal ogniotrwała, dupleks, superduplex i wiele innych

· konserwacja zapobiegawcza urządzeń

Nasze wymagania:

· doświadczenie w obsłudze frezarek, maszyn CNC

· umiejętność obsługi maszyn, oprzyrządowania CNC oraz narzędzi pomiarowych

· znajomość właściwości materiałów obrabianych

· umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

· czynne prawo jazdy kat.B

· znajomość języka francuskiego będzie atutem

· zaangażowanie oraz motywacja do pracy

Kontakt:

+48 509 835 836

[email protected]