DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR Navigator
  • Kontakt: Monika Lipiśka
  • Telefon: +48 515 909 950
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  • praca szlifierką ręczną i stacjonarną,
  • szlifowanie odlewów żeliwnych (skrzynie biegów, klocki hamulcowe, osłony osi jezdnych),
  • czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi,
  • dbanie o jakość wykonywanych komponentów,
  • inne prace na terenie odlewni,
  • około 42 h pracy tygodniowo.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna.

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji ,
  • polską umowa o pracę tymczasową (A1, EKUZ),
  • wynagrodzenie: 10,50 EUR brutto/h (około 1600 - 2100 EUR netto miesięcznie),
  • premię 5,25 EUR brutto/dzień (premia lunchowa),
  • godziny nadliczbowe płatne +25%,
  • premia 10% na zakończenie kontraktu (wyliczana od całości wynagrodzenia w ramach w/w kontraktu),
  • zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu.

Kontakt:
Telefon: 515 909 950

 Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."