DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IPF Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: Iga Bębas
  • Telefon: 571 445 379
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG
Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz TIG (spawanie stali nierdzewnej)

Miejsce pracy: Francja okolice Lyonu
Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
  • - spawanie elementów głównie ze stali nierdzewnej (możliwe stal czarna) kotłownie dla
  • przemysłu jądrowego i petrochemicznego
  • - grubość blachy od 4 do 15 mm,
  • - spawanie rur i blach do maszyn specjalnych, wymienników, zbiorników itp.
  • - spawanie we wszystkich pozycjach, pełne przetopy,
  • - odczyt DMOS / WPS (tryb pracy spawania),
  • - kontrola radiowa.

Wymagania:
  • - min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • - komunikatywna znaj. j. angielskiego
  • - aktualne certyfikaty 141 najlepiej HL045 ewentualnie możliwość zrobienia certyfikatów na
  • miejscu we Francji, jeśli pracownik ma nieaktualny certyfikat.
  • - referencje z poprzednich zakładów pracy
  • - umiejętność spawania we wszystkich pozycjach

Oferujemy:
  • - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową
  • - atrakcyjne wynagrodzenie
  • - składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
  • - po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
  • - okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
  • - prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
  • - pracę w polskim zespole
  • - zorganizowany transport i zakwaterowanie
  • - pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
  • - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • - wsparcie polskiego koordynatora
  • - 100 € premii za polecenie pracownika
  • Szacunkowe wynagrodzenie miesięczne przy 40 godzinach pracy w tygodniu wynosi poziomie 2400 – 2700 € netto!