DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 1 800-2 200 EUR/m-c
  • Firma: IPF Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: Adrian Wojciechowski
  • Telefon: 510 109 277
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Stanowisko: Pracownik do czyszczenia kontenerów - śrutowanie
Miejsce pracy: Francja okolice Laval

Szacunkowe wynagrodzenie miesięczne po opłaconym zakwaterowaniu wyniesie około 1800-2200 € (wysokość wynagrodzenia uzależniona od liczby przepracowanych godzin).

Zakres obowiązków:
- firma zajmuje się produkcją części do kolejnictwa (zawieszenia do pociągów, wysięgników),
podnośników, trzpieni, części do Manitu, części maszyn rolniczych (koparek)
- obróbka powierzchni metalowej poprzez rozpylanie śrutu (z dużą prędkością
- przygotowanie stanowiska pracy (sprawdzenie ustawień maszyny, panelu sterowania,
poziomu śrutu).
- zapoznanie się ze zleceniem, sprawdzenie rodzaju materiału do śrutowania.
- zebranie i identyfikacja części znajdujących się przy wyjściu z tunelu
śrutownicy.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- siła fizyczna
- umiejętność śrutowania, oczyszczania elementów
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- francuska umowa o pracę
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu
- możliwość rozwoju zawodowego
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- gwarancję zakwaterowania
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail adrian.wojciechowskiipf.jobs
Kontakt telefoniczny: 510 109 277

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
ipf.jobs/wp-content/uploads/2020/05/Obowiazek_informacyjny_IPF_Global.pdf