DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IPF Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: Martyna Adamus-Dulnikowska
  • Telefon: 502854430
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Zbrojarz-betoniarz
Francja (okolice Laval)

Obowiązki
- praca przy produkcji preparatów betonowych – płyt betonowych itp. (praca na hali)
- montaż osłony działek, podnoszenie zawiesi montażowych, wiercenie, piłowanie świeżego
betonu
- praca w szybkim tempie
- prace ciesielskie przy składaniu i rozbieraniu form
- układanie zbrojenia w szalunkach i formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym
- tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak i za pomocą maszyn

Wymagania
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność z zakresu montażu szalunków – form do betonu i przygotowania zbrojeń
- sprawność i dobra kondycja fizyczna
- samodzielność
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego
- mile widziana gotowość do wyjazdu do Francji własnym samochodem

Oferujemy
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu
- możliwość rozwoju zawodowego
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- gwarancję zakwaterowania
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- 100 € premii za polecenie pracownika

PRACOWNIK DO PRACY POWINIEN ZAKUPIĆ/ZABRAĆ ZE SOBĄ BUTY OCHRONNE Z METALOWYM PODNOSKIEM ORAZ ODZIEŻ OCHRONNĄ.