DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IPF Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: Adrian Wojciechowski
  • Telefon: 61 222 37 24
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG
Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: spawacz MAG

Pracownik produkcji

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja okolice La Roche-sur-Yon

Zakres obowiązków:
- praca w firmie produkującej cylindry hydrauliczne
- montaż i spawanie 135 cylindrów hydraulicznych
- produkcja detali mechanicznych oraz podzespołów z metali i stopów specjalnych dla
przemysłu lotniczego, obronnego, przemysłu
- praca z rysunkiem technicznym
- spawanie rur i złączek redukcyjnych
- test sprawdzający pod ciśnieniem 300 Bar
- kontrola jakości spawów
- praca na podstawie rysunku

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premia dzienna 15 € za dzień kalendarzowy
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność montażu i spawania
- doświadczenie w spawaniu rur
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do wyjazdu własnym samochodem mile widziana

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Administratorem danych jest IPF.