DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Europajob
  • Kontakt: Europajob
  • Telefon: 123490992
  • Język obcy: francuski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Państwo: Francja
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter konstrukcji stalowych
EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z
rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Monter konstrukcji stalowych, Francja
Opis stanowiska:
- montaż elementów dużych konstrukcji stalowych
- montowanie przenośników
- praca na wysokości
Wymagania:
- co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych
- umiejętność spawania punktowego
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjna stawka godzinowa
- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z
dopiskiem "monter konstrukcji stalowych"
W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn.
29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.