DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: GRH Polska
  • Kontakt: Paulina
  • Telefon: 789365553
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego stałego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

Stolarz

Lokalizacja:

Grenoble, Les Gets

Oferujemy:

·                 Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia

·                 Darmowe zakwaterowanie wraz z dojazdem na budowę

·                 Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim

Wypłacana dieta

·                 Ekwiwalent urlopowy i 10% bonus za tymczasowy charakter pracy

·                 Wypłaty w systemie miesięcznym – w okolicach 3000 euro na rękę

·                 Wszystkie formalności załatwiamy online

·                 Dofinansowanie kosztów wyjazdu 100 euro – dodatek naliczany co 90 dni

·                 Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika

·                 Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Zadania:

·                 Montaż parkietów drewnianych, paneli oraz listew przypodłogowych

·                 Wykończenia balkonów, schodów, tarasów, montaż balustrad

·                 Stolarka otworowa – montaż okien i drzwi

·                 Montaż mebli kuchennych

 Wymagania:

·               Dobre doświadczenie na powyższym stanowisku i samodzielność

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV za pomocą formularza

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00)

+48 789-365-553

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami