DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: INTERIMAX
  • Kontakt: INTERIMAX
  • Telefon: 000000000
  • Język obcy: francuski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Miejsce pracy: Grenoble

Zadania:

  •         montaż wykładzin dywanowych oraz linoleum
  •         docinanie materiału wg wskazanego wymiaru
  •         praca głównie w hotelach

Oferujemy:

  •          francuską umowę o pracę tymczasową
  •          stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  •          dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
  •          pracę w nadgodzinach płatną +25% do stawki
  •          możliwość otrzymania zaliczki
  •          zakwaterowanie i dojazd do pracy
  •          zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  •          pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:

  •         doświadczenie w montowaniu wykładzin
  •         zorientowanie na estetykę wykonania
  •         posiadanie prawa jazdy kat. B
  •         mile widziana znajomość języka francuskiego

APLIKUJ: https://interimax.com/oferty-pracy/monter-wykladzin/

Przyjmuję do wiadomości, że:

1.      Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.

2.      Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

3.      Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych  usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4.      Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5.      Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

6.      Podanie danych jest dobrowolne.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.