DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: GRH Polska
  • Kontakt: Paulina
  • Telefon: 789365553
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Francja
  • Państwo: Francja
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pokojówka

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250) od wielu lat działającą na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych.

Aktualnie dla naszego klienta – HOTELU ***** zlokalizowanego w Normandii, w nadmorskiej miejscowości Trouville-sur-Mer poszukujemy dwóch osób na stanowisko:

POKOJOWY/POKOJOWA

od maja do końca sierpnia 2023

Co mamy do zaoferowania?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę francuską
  • Gwarancję bezpłatnego zakwaterowania - pokój jednoosobowy
  • Pracę w wymiarze minimum 35 h tygodniowo
  • Atrakcyjną stawkę godzinową 12.40 euro brutto/h
  • Francuskie ubezpieczenie
  • Wypłacany dodatek żywieniowy
  • Zwrot kosztów podróży
  • Bonusy: 10% ekwiwalentu urlopowego w stawce oraz 10 % IFM – wypłacane na zakończenie współpracy
  • Możliwość załatwienia wszystkich kwestii formalnych online przed wyjazdem

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na stanowisku pokojowego - minimum 2 lata
  • Znajomości języka angielskiego lub francuskiego na dobrym poziomie
  • Posiadania własnego samochodu na wyjazd

Jaki jest zakres obowiązków?

  • Sprzątanie pokoi hotelowych zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • Utrzymywanie porządku w przestrzeniach wspólnych
  • Wymiana pościeli, ręczników, uzupełnianie kosmetyków

Działamy w pełni transparentnie – wszystkie informacje dotyczące zasad współpracy z nami i warunków zatrudnienia u klienta otrzymasz w ofercie.

Wyślij CV przez formularz: https://grhpolska.recruitify.ai/job/a1cc8402-c034-45ad-921b-ae3ccf5b8e1b

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48 789 365 553

+48 518 673 665

 Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami