DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 2 300-2 900 EUR/m-c
  • Firma: GRH
  • Kontakt: Agnieszka Milczanowska
  • Telefon: 502305151
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dax, rejon Nowa Akwitania, Francja
Zdobądź z GRH nowe doświadczenie w międzynarodowej firmie i zwiedź jeden z najpiękniejszych regionów Francji - Nową Akwitanię.

Oferujemy:
-Francuską umowę o pracę tymczasową– ze stałym wynagrodzeniem podstawowym plus dodatki
-Premie - oparte na jasnych i klarownych zasadach
-Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę stałą francuska (umowa o prace)
-Niezbędne narzędzia pracy
-Pracę w stabilnej firmie, prowadzącej eksport na cały świat
-Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia kandydata
-W pełni wyposażone mieszkania z wspólną kuchnią oraz łazienką, pokoje 1 lub 2 osobowe - koszt zakwaterowania opłaca firma

Opis stanowiska:
-Wykonywanie przeglądów, diagnozowanie oraz usuwanie awarii na maszynach produkcyjnych i urządzeniach przemysłowych
-Planowanie i koordynowanie działań w ramach konserwacji i napraw elektrotechnicznych
-Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego instalacji elektrycznych
-Współpracę z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości procesów produkcyjnych
-Bieżącą dokumentację przeprowadzonych prac i przeglądów
-Przygotowywanie bieżących raportów (system SAP)
-Analiza usterek zgłaszanych przez operatorów produkcji
-Zapewnienie płynnej i bezpiecznej pracy linii produkcyjnej

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
-Bardzo dobra znajomość oprogramowania SIEMENS
-Wysoka samodzielność w działaniu
-Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z instalacjami elektrycznymi i maszynami przemysłowymi
-Doświadczenie w zakresie automatyki i hydrauliki (przekładnie zimno obrotowe) oraz pracy z suwnicami
-Znajomość języka angielskiego lub francuskiego B1
-Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy

Kontakt:
+48 502 305 151
recrutementgrhpolska.com