DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Weegree
  • Kontakt: Weegree Weegree
  • Telefon: 735969230
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Cherbourg en Cotentin
  • Państwo: Francja
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista
WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii, Niemiec, Francji i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Programista/Operator tokarki CNC

Miejsce pracy: Francja, Cherbourg en Cotentin

Opis stanowiska:
Wykonywanie produktów m. in. dla marynarki wojennej, branży nuklearnej.
Samodzielne programowanie tokarek dwu osiowych typu YOUJI.
Programowanie z pulpitu maszyny.
Produkcja jednostkowa.
Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi.
Praca na materiałach takich jak: stal, stal nierdzewna, aluminium, tytan, miedź.
Obróbka metali zgodnie z zamówieniami klienta.

Co oferujemy:
Stawkę: 14€ netto/h.
Gwarancję stabilnej pracy.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.
Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Program "Polecaj pracę" - za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami minimum 40 godzin - otrzymasz AŻ 1000 ZŁ .

Czego oczekujemy:
Min. 2 lata doświadczenia w pracy na ww. stanowisku.
Podstawowej znajomości języka angielskiego lub francuskiego.
Prawa jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:
Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny: +48 735 969 230
Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.
APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/314592/1948/0/