DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IPF Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: Iga Bębas
  • Telefon: 571 445 379
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

PRACOWNIK UBOJU

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Francja, okolice Bourg en Bresse

Zakres obowiązków:

- praca w zakładzie mięsnym
- praca przy uboju wieprzowym (przerób dzienny 1500 sztuk dziennie)
- praca na różnych stanowiskach na uboju: prucie, trzewienie, wyciąganie ośrodków, zrywanie sadła, itp.
- inne prace pomocnicze

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia i stabilnego zatrudnienia
- zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji
- atrakcyjne wynagrodzenie
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- sprawność fizyczna
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- prawo jazdy