TKACZ/ OPERATOR KROSIEN DO PRODUKCJI TEKSTYLIÓW - BELGIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: EAPL
  • Kontakt: Natalia
  • Telefon: 583422307
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Baisieux
  • Państwo: Francja

European Active Projects Limited (KRAZ 2701) w imieniu partnera belgijskiego poszukuje 4 osoby do pracy w zawodzie tkacza/ operatora krosien.

Miejsce pracy: Francja, Baisieux (na granicy Francji z Belgią). Zakwaterowanie na terenie Belgii.

Obowiązki:

- Uruchamianie, zatrzymywanie i obsługa krosien

- Naprawa łańcucha lub uszkodzenia

- Montowanie szpulki

- Wymiana szpulki nylonowej

- Obsługa klawiatury

- Raportowanie problemów do team leadera

Praca w nowoczesnym parku maszynowym.

Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:
- Około 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Podstawowa znajomość języka angielskiego lub j. francuskiego
- Zmotywowane i pracowite podejście do pracy
- Dyspozycyjność do wyjazdu
- Brak nałogów, kultura osobista

Oferta:
- Belgijska umowa o pracę tymczasową
- Tygodniowe wypłaty w piątki
- Około 38 h pracy tygodniowo (praca w systemie zmianowym)
- Zakwaterowanie na terenie Belgii (pokoje 2-osobowe, kuchnia, łazienka, salon) płatne 95 Euro tygodniowo
- Ubezpieczenie dodatkowe płatne 8€ / miesiąc
- Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy, premia świąteczna

Sposób aplikowania:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie aktualnego CV na adres [email protected] w tytule podając swoje imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska na które składana jest aplikacja. W treści wiadomości lub CV proszę o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."