MONTAŻ WIĘŹB DACHOWYCH - POŁUDNIE FRANCJI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: INTERIMAX
  • Kontakt: INTERIMAX
  • Telefon: 697800757
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Awinion

Zadania:

  •         montaż więźb dachowych i konstrukcji
  •         praca na zwyżkach
  •         obsługa elektronarzędzi
  •         praca na budynku typu szkoła

Oferujemy:

  •         francuski kontrakt
  •         stawkę godzinową +10% premii na zakończenie kontraktu
  •         dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  •         możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50%
  •         zakwaterowanie
  •         opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  •         pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności

Wymagania:

  •         doświadczenie w pracy jako cieśla/ dekarz
  •         umiejętność obsługi elektronarzędzi
  •         brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
  •         dyspozycyjność i motywacja do podjęcia pracy za granicą
  •         prawo jazdy kat. B
  •         mile widziane posiadanie własnego auta na wyjazd

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/montaz-wiezb-dachowych-poludnie-francji/

Przyjmuję do wiadomości, że:

1.     Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.

2.     Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

3.     Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych  usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4.     Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5.     Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

6.     Podanie danych jest dobrowolne.