DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IPF Group S.A.
  • Kontakt: Agnieszka
  • Telefon: 571-445-378
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodów ciężarowych

IPF 2 sp. z o.o. (certyfikat 5450 w KRAZ) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego francuskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Miejscowość: Francja, Aurillac

Zakres obowiązków:

- naprawa samochodów ciężarowych oraz pługopiaskarek

- montaż hydrauliki siłowej przy pługopiaskarek

- podłączanie węży, rozdzielaczy, pomp

- wymiana części eksploatacyjnych w samochodach

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat. B

- gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie (duża liczba godzin)
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny: 571-445-378.