DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: INTERIMAX
  • Kontakt: INTERIMAX
  • Telefon: 607901319
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Cieśla dachowy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: Frontenex i okolice

Zadania:

  •         montaż więźb dachowych
  •         montaż blachy i orynnowania
  •         obsługa elektronarzędzi
  •         praca na wysokości (dachy płaskie i spadziste)
  •         praca na budynkach typu pensjonaty, hotele (wysokość do 8 pięter)

Oferujemy:

  •         francuską umowę o pracę tymczasową
  •         możliwość podjęcia pracy do końca sezonu
  •         stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  •         dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
  •         możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% +50%
  •         możliwość otrzymania zaliczki
  •         zakwaterowanie i dojazd do pracy
  •         zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  •         pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:

  •         doświadczenie w pracy jako cieśla/ dekarz
  •         brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
  •         umiejętność obsługi elektronarzędzi
  •         umiejętność pracy w zespole
  •         mile widziana znajomość j. francuskiego

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/ciesla-dachowy-dekarz-3/

Aplikując na powyższe ogłoszenie akceptuje Pan/i niniejsze zgody:

„Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powiązane.”